Hakkımızda   Yedek Parçalar   İletişim  
Hakkımızda Servis İmkanı İletişim Banka Hesaplarımız Emre Bahçe ve Tarım Makineleri

ÇAPA MAKİNALARI YEDEK PARÇALARI VE AKSESUARLARI

Menü
Menü Başı Kaan Çapa Makinaları  
     
Menü Başı Taral Çapa Makinaları  
     
Menü Başı Solax Çapa Makinaları  
     
Menü Başı Bertolini Çayır Biçme Makinaları  
     
Menü Başı Oleomac Çapa Makinaları  
     
Menü Başı Weima Çapa Makinaları  
     
Menü Başı Honda Çapa Makinaları  
 
Çapa makinaları ve diğer bahçe aletlerinde oldukça iddialı servis ekibimiz vardır. Ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için İstanbul içinde oturan ve servis imkanımızdan yararlanmak isteyenlerin arızalı ürününü aracımızla yerinden alıp tamiratını ve bakımını bitirdikten sonra tekrar yerine aracımızla bırakmaktadır. Şehir dışındaki müşterilerimiz kargoyla gönderi yapıp kargoyla ürününü yeniden alabilir. Yalnız buradaki gelen-giden kargo ücreti şirketimize ait değildir.

Emre Bahçe ve Tarım Makinaları olarak gücümüzü güveninizden alıyoruz. Çapa makinası satışında ve servisinde Türkiye'de öncü olan firmamız siz değerli tarım işçilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaya devam ediyor. Özellikle çapa makinesi fiyatlarıyla iddialı olan firmamız en uygun fiyat güvencesi vermektedir.

Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilir, herhangi bir konuda servis ya da satıştaki arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.


Tarımda işçilik maddi ve fiziki olarak zorladığından günümüze kadar gelen birçok makine hayatımıza girmiştir. Bunların başında çapa makinası işçilik maliyetini kat ve kat düşürmüş, verimi artırmıştır. Çapa makinaları satışı yapan birçok firma vardır. Yalnız bu makinelerden sipariş etmeden önce servis imkanı ve yedek parça problemini araştırarak çözmeniz gerekebilir. İşte bu nokta da Emre Bahçe ve Tarım Makinaları olarak sizlere çapa makinesi satışı yaptıktan sonra yedek parça temini yapıyor ve servis imkanı veriyoruz. Şuan için satışını gerçekleştirdiğimiz markalardan bahsedecek olursak; Honda kalite olarak lider marka diyebiliriz. Yalnız Oleomac ve Bertolini gibi çapa makinası ve çayır biçme makinalarını da es geçmemliyiz. Zira bu makineler fiyatlarıyla muadillerine göre biraz daha pahalı olsa da kalitesiyle sizi yarı yolda asla bırakmayacaktır. Bizim için en önemli marka ise Kaan markasıdır. Fiyatlarına nazaran çok daha yüksek kalitede ürünleri bulunan Kaan'ın, kendi makinalarına uygun çapa aksesuarları çiftçiyi oldukça cezbediyor. Çin malı çapalama makinelerimiz de mevcuttur. Solax çapalama makinesi ve Weima çapa makinaları fiyatları oldukça düşük, performansı yüksek ve yedek parça temini son derece kolay ve rahattır. Cebinizi de boşaltmayacak bu Weima ve Solax ürünlerini de ısrarla tavsiye ediyoruz. Ayrıca yıllardır yerli üretimin lideri olan Taral çapa makinalarında artık ustalaşmış bir markadır. Kalitesinin yanısıra fiyatlarıyla da dikkat çeken Taral tarımcının aklında ilk marka haline gelmeyi başarmıştır. Gücümüzü güveninizden alıyoruz. bahcevepeyzaj.com Ailesi